Odbyły się Dni Brzozowa i występ cyrku Korona

Ostatnie tygodnie były bardzo interesujące dla wielu mieszkańców Brzozowa, którzy mieli możliwość uczestniczenia w rozmaitych wydarzeniach rozrywkowych i kulturalnych organizowanych na terenie miasta. Burmistrz Brzozowa wspólnie z Urzędem Miasta zorganizował Dni Brzozowa, które rozpoczęły się w piątek 20 czerwca 2014 roku. Ich początek zainaugurowały o 10:00 Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Brzozowa.

O 20:00 w Brzozowskim Domu Kultury wszyscy zainteresowani mogli podziwiać „Statek Casablanca”, a więc operetkowe widowisko muzyczno-taneczne w wykonaniu grupy Iwia z Gliwic. Tego samego dnia wiele działo się przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Słonecznej.

Równo o 10:00 rozpoczął się Turniej Siatkowej Piłki Plażowej i Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Brzozowa, a także Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej. O 17:00 na scenie pojawiły się trzy zespoły rockowe: Gatlin, Zemsta Chone-Kera oraz Accident. Dwie godziny później zaprezentował się zespół Steel Velvet.

Mieszkańcy Brzozowa o 20 na scenie zobaczyli The Friends, półtorej godziny później zespół rockowy Revolution, a następnie mieli możliwość zabawy podczas dyskoteki pod gwiazdami.

Emocjonująco wyglądał także kolejny dzień Dni Brzozowa, gdy oprócz Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2004 o Puchar Burmistrza Brzozowa zaprezentowały się także zespoły z placówek oświatowych. Brzozowski Klub Sportowy Jujitsu zaprezentował swoje umiejętności, natomiast Państwowa Straż Pożarna w Brzozowie zaprezentowała, jak wygląda ratownictwo drogowe. Następnie do głosu doszła orkiestra dęta Fire Band, a następnie projekt muzyczny Pod Przykrywką autorstwa Krzysztofa Iwaneczko.

Gwiazdą wieczoru Dni Brzozowa był kabaret OT.TO, który rozbawił zgromadzonych mieszkańców Brzozowa. Po półtorej godzinnym występie na scenie pojawił się zespół coverowy Groovinscy. Na początku czerwca dużym zainteresowaniem cieszył się także występ Cyrku Koron, który odbył się w Brzozowie na targowisku przy ulicy Kościuszki.

brzozow