Piknik Powiatowy w Brzozowie za nami

Mieszkańcy Brzozowa niedawno mieli okazję uczestniczyć w Pikniku Powiatowym w Brzozowie, który odbył się przy I Liceum Ogólnokształcącym i Zespole Szkół Ekonomicznych. Osoby, które zdecydowały się odwiedzić to miejsce miały okazję wysłuchać interesujących koncertów, obejrzeć skecze przygotowane przez kabaret, a także obserwować rozmaite pokazy strażackie oraz policyjne. Wszyscy uczestnicy Pikniku Powiatowego w Brzozowie mieli okazję spróbować grochówki.

Pod I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie występował chór szkolny razem z solistkami, a także swoje umiejętności miały okazję zaprezentować zespoły pop-rockowe. Dla najmłodszych uczestników Pikniku Powiatowego przygotowano warsztaty plastyczne, natomiast nieco starsi mogli wziąć udział w warsztatach naukowych. Dla wszystkich przygotowano także plener malarski, a także organizowano liczne konkursy z nagrodami.

Pod Zespołem Szkół Ekonomicznych w Brzozowie wystąpił kabaret „Pogubieni”, a także Paweł Cisowski Band, który zaprezentował swoje utwory. Uczestnicy Pikniku Powiatowego w Brzozowie mogli także przyjrzeć się pokazowi udzielania pierwszej pomocy.

Piknik Powiatowy w Brzozowie, który odbył się 15 czerwca o godzinie 15:00 przyciągnął spore grono zainteresowanych osób. Dzieci mogły pobawić się także w dmuchanym zamku, skorzystać z trampoliny, a także innych atrakcji dedykowanych najmłodszym. Tego samego dnia w Brzozowie odbywała się akcja „Razem Przeciwko Białaczce”.

W godzinach od 15 do 18 w I LO w Brzozowie odbywała się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Wystarczyło, aby zainteresowani mieli przy sobie dowód tożsamości z numerem PESEL, a po chwili mogli zarejestrować się jako dawca. Organizatorzy akcji przypominali, z jak wielką odpowiedzialnością wiąże się zostanie dawcą szpiku kostnego i że podjęta decyzja jest ostateczna, bowiem mamy prawo się z niej wycofać, ale nie powinniśmy z niego korzystać dając uprzednio komuś nadzieję na powrót do zdrowia. Organizatorem akcji był Starosta Brzozowski oraz Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.

brzozow